Polystyrenové igloo

Polystyren je i poměrně nosný konstrukční materiál, lze z něj tedy vyrábět i vetší  výrobky či stavby.  Polystyrenová igloo vyrábíme v různých velikostech, od malého do auta po velké sloužící třeba jako garáž. Můžeme vyrobit i nějaké igloo pro vás…

Polystyren výroba igloo Díky tvaru klenby má stavba solidní nosnost, unese i člověka nebo velkou vrstvu sněhu.Polystyren výroba iglooPolystyren výroba iglooIgloo – garáž, smontované a připravené na provedení povrchové úpravy nástřikem tvrdé polyuretanové pěny.

Polystyren výroba igloo Igloo jen tak z polystyrenu jako vánoční dekorace

Polystyren výroba igloo dětské děti Tady malé igloo průměru 150cm. Polyuretanová povrchová úprava odolá i malým milovníkům večerníčku Pingu.

Polystyren výroba igloo dětské dětiigloo kulisy dekorace polystyren vánoční výzdoba výrobaIgloo průměru 190cm, tady už se dalo solidně přespávat. Zajímavá varianta  na táboření místo stanu… K igloo byla i sada “ledového” nábytku.

Polystyren výroba igloo Polystyren výroba igloo vánoční dekorace Polystyren výroba igloo vánoční dekorace Igloo – dekorace na vánoční trhy. Povrchová úprava akrylátovým nátěrem vyztuženým vlákny.
Sněhulák kulisy dekorace polystyren vánoční výzdoba výrobaA ještě jednou igloo jako vánoční dekorace…

V Japonsku jsou podobná igloo sériově vyráběna a existují tam celé vesničky z těchto staveb.